G.Skill Trident Z5 Neo F5-6000J3040G32GX2-TZ5NR CL30, 64GB, DDR5, 6000 MHz, DIMM, 2×32 – Digilema
STRAIPSNIS: 4713294232762
G.Skill Trident Z5 Neo F5-6000J3040G32GX2-TZ5NR CL30, 64GB, DDR5, 6000 MHz, DIMM, 2x32
934.12  -20%
750.20
Mājaslapā norādītajā cenā ir iekļauts nodoklis.
Piegādes laiks 2-4 diena
Pievienot grozam
Apie produktą
Specifikācijas
Buferētās atmiņas tips: Unregistered (nebuferēta)
CAS latentums: 30
Iekšējās atmiņas ietilpība: 64 GB
Atmiņas konfigurācija (moduļi × ietilpība): 2 × 32 GB
Atmiņas tips: DDR5
Atmiņas frekvence: 6000 MHz
Paredzēts lietošanai: PC
Atmiņas moduļa formas faktors: 288-pin DIMM
ECC atbalsts: Nē
Atmiņas kanāli: Dual-channel
Atmiņas spriegums: 1.4 V