G.Skill Flare X5 F5-6000J3038F16GX2-FX5 CL30, 32GB, DDR5, 6000 MHz, DIMM, 2x16GB – Digilema
STRAIPSNIS: 4713294230539
G.Skill Flare X5 F5-6000J3038F16GX2-FX5 CL30, 32GB, DDR5, 6000 MHz, DIMM, 2x16GB
521.51  -15%
441.65
Mājaslapā norādītajā cenā ir iekļauts nodoklis.
Piegādes laiks 2-4 diena
Pievienot grozam
Apie produktą
Specifikācijas
Buferētās atmiņas tips: Unregistered (nebuferēta)
CAS latentums: 30
Iekšējās atmiņas ietilpība: 32 GB
Atmiņas konfigurācija (moduļi × ietilpība): 2 × 16 GB
Atmiņas tips: DDR5
Atmiņas frekvence: 6000 MHz
Paredzēts lietošanai: PC / Serveris
Atmiņas moduļa formas faktors: 288-pin DIMM
ECC atbalsts: Nē
Atmiņas kanāli: Dual-channel
Atmiņas spriegums: 1.35 V